Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Current date/time is Wed Nov 14, 2018 2:50 am


 • Topics
  Posts
  Last Posts
 • Ayram Alusìng


  Piękno unoszących się w powietrzu Gór Halleluyah niejednemu odebrało mowę. Na czubkach gór znajduje się normalnie rosnąca roślinność, zaś po ich ścianach spływają kaskady strumieni z górskich rzek i rozpływają się w powietrzu.
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Oct 05, 2011 8:08 pm
  Neytiri Iknimaya
 • Nawm Na'ring


  Tereny łowieckie Ikran Makteyä i Toruk Makteyä. W dosłownym znaczeniu Prześwietny Las. Skoro są to tereny łowieckie, naturalnie znajdują się tu wszystkie zwierzęta zamieszkujące Pandorę. Przez Las płynie rzeka, która dostarcza wody tym zwierzętom, jest też naturalnym środowiskiem stworzeń wodnych.
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Oct 01, 2011 10:34 am
  Neytiri Puszcza
 • Wodospad Pamtseo


  Miejsce, w którym bardzo łatwo się zakochać. Nocą wodospady wyglądają nieziemsko; kaskady bioluminescencyjnej wody opadają spokojnie ze szczytów klifów na dno koryta rzecznego, robiąc przy tym hałaśliwy szum. Czasem za wodospadami znajdują się jaskinie, którym te na Ziemi nie dorównują ani rozmiarem, ani pięknem.
  1 Topics
  15 Posts
  Sat Oct 15, 2011 5:43 pm
  Neytiri Payzup
 • Pustynia Swok


  Tak jak na ziemi, tak i na Pandorze znajdują się pustynie, w dodatku całkiem niedaleko terenów Klanów. Według opowieści i legend dawno temu po pustyni przemieszczało się koczownicze plemię Swok Hiyìkatxkxe, po którym ślad zaginął. Jednak wśród piasków wciąż kryją się tajemnicze, niezbadane pozostałości po dawnych mieszkańcach...
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Oct 01, 2011 4:48 pm
  Neytiri Ziemia Kenten
 • Pastwiska Ioang


  Pasą się tu Ayerik, Ayangtsik, Aysyaksyuk, Aylenay'ga, Aysalioang, przechodzą tędy też Aynantang i Ayfalulukan. Spokojne miejsce, porośnięte przez wszystkie rośliny Pandory. W tym miejscu znajduje się najwięcej Drzew Bananowych, Na'vi przychodzą tu szukać szczęścia i owoców Bananowych między konarami drzew.
  1 Topics
  16 Posts
  Sun Oct 16, 2011 12:51 pm
  Nadia Polana
 • Drzewo Dusz


  Najświętsze miejsce na Pandorze, ponoć w tym drzewie mieszka Eywa. Na'vi składają je swoje modły pod tą rośliną, w tym miejscu zawierane są przez Na'vi partnerstwa. Ludzie zniszczyli cały las rosnący naokoło 'Świętej Paprotki', jak ją arogancko nazwali. Las ten został nazwany Spalonym, ze względu na swoją historię.
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Oct 01, 2011 1:19 pm
  Neytiri Drzewo Głosów
 • Bezkresny Ocean


  Wody bezkresnego oceanu o lazurowej barwie skrywają mnóstwo nieznanych gatunków ryb, skorupiaków i innych zwierząt oraz tajemniczych roślin i glonów, których zastosowania Na'vi nawet by się nie domyślali... Od czasu do czasu widać małe łódeczki płynące nie dalej niż 100 metrów od brzegu. Ich konstrukcja nie umożliwia wypłynięcia na głębiny oceanu.
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Oct 05, 2011 6:48 pm
  Neytiri Plaża
 • Stara Kopalnia Unobtanium


  Częściowo zarosła, jednak Na'vi w ciągu dalszym wykopują Unobtanium, oczywiście w o wiele mniejszych ilościach, gdyż jest to środek płatniczy we wszystkich Klanach. Mocno uważają, by nie nadwyrężyć wydobycia i nie pozbawić Księżyca całego minerału, przynajmniej w tym konkretnym miejscu. Dzieciom zostawiono odrębny kawałek ziemi, w którym bawią się jak ziemskie dzieci w piaskownicy.
  0 Topics
  0 Posts
 • Łapanie


  Tu odbywa się łapanie zwierząt - Ikranów w Ayram Alusìng (Górach Halleluyah), Sisleyów w Jeziorze Atan, Pa'li w Ean Na'ring i wreszcie Palulukanów w Malmok (Łukach Skalnych). Wyjątkowo w tym forum zwierzęta mogą pisać w kilku tematach na raz, oczywiście w odpowiadających im subforach.
  1 Topics
  5 Posts
  Fri Oct 14, 2011 8:01 pm
  Nadia Iknimaya Nadii

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked