Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Do osób prowadzących postaci zwierząt

Pandora :: Main :: ABC

Go down

Do osób prowadzących postaci zwierząt

Post by Neytiri on Fri Aug 27, 2010 1:37 am

Najlepiej, aby postacią twojego Ikrana/Sisleya/Pa'li/Palulukana sterował ktoś inny niż ty sam. Nie jest to obowiązkowe, ale wtedy podczas łapania Ikrany/Sisleye/Pa'li/Palulukany mają większą swobodę wybrania swojego jeźdźca.
_________________

Łapanie

Wyjątkowo w forum "Góry Hallelujah" Ikrany, i tylko Ikrany mogą pisać w kilku tematach na raz(bez pisania "wszedł/weszła" i "wyszedł/wyszła"), chyba że znalazły swego łowcę i toczą z nim walkę.
To samo tyczy się Sisley'ów, tyle że w forum "Jezioro Atan", Pa'li w "Ean Na'ring" i Palulukanów w "Malmok".
Mogą tam pisać tylko Zwierzęta dorosłe, czyli te, które osiągnęły 15 rok życia (dorosłość nie jest równoznaczna z dojrzałością płciową i emocjonalną).

Złapane Zwierzęta:

Ich rangą jest Lrrtok, czyli śmiech. Lrrtoki należą jednocześnie do Klanu swego Jeźdźcy, jak i do Stada. Mają dostęp do Spraw Klanu i Spraw Stada. Co do kolorków - wyświetla się tylko kolor zwierzaka, nie klanu.
Ich relacje z innymi bestiami nie zmieniają się, Lrrtoki mają prawo wracać na tereny swojego stada. Nie są kompletnie zależne od Jeźdźca, jednak traktują go jak najlepszego przyjaciela i zawsze przylatują/przybiegają/przypływają do niego, gdy ten ich potrzebuje.
Lrrtoki zmieniają miejsce zamieszkania. Z terenów stada przenoszą się na tereny Klanu. Na miesięczny(fabularnie, czyli kilkudniowy realnie) powrót mają prawo tylko samice w ciąży, które po urodzeniu wychowują swoje młode na terenach stada.

Rangi

Nie dziwcie się, że przed zwierzęcymi rangami pojawia się słowo "Leioanga". Oznacza ono "zwierzęcy", odróżnia zwierzęce rangi od ludzkich. Zwierzęce mają więcej gwiazdek.

Olo' Eyktan - Przywódca stada
Olo'Eykte - Przywódczyni stada, partnerka przywódcy
Lrrtok - Dosłownie śmiech. Oswojony Ikran/Sisley/Pa'li/Palulukan, posiadający swego jeźdźca. Nazwa wzięła się od tego, że Ikran/Sisley/Pa'li/Palulukan jest zadowolony ze znalezienia swego jeźdźca.
Taronyu - Łowca stada(tylko mięsożerne, Pa'li żywią się same)
Tsamsiyu - Wojownik stada.
Kìte'e - Strażnik, pilnuje porządku i ostrzega przed atakiem
Ikranay - Nastoletni Ikran.
Sisleyey - Nastoletni Sisley.
Pa'liey - Nastoletni Pa'li
Palulukanay - Nastoletni Palulukan
'Eveng - Dziecko.

Statystyki:

Życie u wszystkich: 120

Toruk: 150
Olo'eyktan: 110
Olo'eykte: 100
Kite'e: 90
Taronyu: 90
Tsamsiyu: 90
Lrrtok: 90
Ikranay, Sisleyey, Pa'liey, Palulukanay: 70
'Eveng: 50

Partnerstwo:
Zwierzęta dorastają emocjonalnie i płciowo w wieku 17 lat. Od tego czasu mogą sobie szukać partnera/partnerki, z którym stworzą emocjonalną więź. Zazwyczaj trwa ona całe życie, ale nie musi.

Złapanie Olo'eyktan/Olo'eykte
W przypadku, gdy złapany zostaje przywódca lub przywódczyni stada musi on/a wrócić jak najszybciej do stada i wybrać kogoś na swoje zastępstwo. Może to być syn/córka, lub zastępca w przypadku gdy dzieci są jeszcze niedorosłe.
avatar
Neytiri
Tsahik
Tsahik

Autor avatara : Jerner
Liczba postów : 103
Join date : 2010-08-23
Age : 22

Character sheet
Wiek: 28
Płeć: Kobieta/Samica
Życie:
100/100  (100/100)

http://pandora.friendhood.net

Back to top Go down

Back to top


Pandora :: Main :: ABC

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum