Pandora
Witaj na Pandorze! Dołącz do tego magicznego świata, wciel się w postać człowieka lub zwierzęcia i baw się dobrze! happy

Current date/time is Wed Dec 12, 2018 12:53 pm

Main


 • Main

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Regulamin


  Nawet Pandora ma swoje zasady i należy się zaznajomić, jeżeli nie chce się zginąć (ani dostać osta/bana). Spis wszystkich zasad i reguł panujących na forum, należy przeczytać, zaakceptować, podpisać, i zaglądać tu co jakiś czas, ponieważ na pewno się zmienią.
  Ostatnia aktualizacja: 04.10.11
  Moderator: Neytiri
  1 Topics
  1 Posts
  Mon Aug 23, 2010 3:14 pm
  Neytiri Regulamin
 • ABC


  Spis rzeczy ważnych, takich jak rangi, statystyki, zwierzęta czy roślinność Pandory. Każdy gracz powinien je przeczytać, by po jakimś czasie nie wyjść na idiotę ze względu na swoją niewiedzę.
  13 Topics
  13 Posts
  Thu Feb 14, 2013 3:43 pm
  Neytiri Rody wsród Na'vi
 • Zapisy


  Jeżeli jesteś energicznym wesołkiem, najlepiej będzie Ci u Niebieskich. Czujesz bliskie związanie z naturą, jesteś spokojnym osobnikiem? Jeźdźcy zapraszają w swe progi. Jeżeli ufność i naiwność to nie Twój sposób na życie, wstąp w szeregi Morskich. Tipańczycy zapraszają do siebie osoby mocno wierzące i zainteresowane Eywą. Jeżeli spokój to dla Ciebie za mało i masz ochotę na krwawe przygody i odrobinę nienawiści do innego Klanu powinieneś stać się Eananem. Jeżeli masz dosyć ludzi i wolisz postać bestii, stań się członkiem któregoś z czterech zwierzęcych stad.
  Moderator: Neytiri
  9 Topics
  18 Posts
  Sat Oct 01, 2011 7:20 pm
  Neytiri Palulukany
 • O Klanach i Stadach


  Tu spisane są wszelkie informacje o klanach i stadach; historie, przywódcy, następcy...
  14 Topics
  14 Posts
  Sun Oct 16, 2011 8:26 am
  Neytiri Spis czonków KT
 • Ogłoszenia użytkowników


  Taak, tytuł mówi sam za siebie. Tu wypisane są wszystkie ogłoszenia od użytkowników do użytkowników lub od użytkowników do administracji, takie jak np. kasacja konta, "oddam konto", nieobecności itd. Czasem pojawiają się także ankiety dotyczące forum, w tym miejscu można także odnaleźć wszelkie sojusze oraz pakty.
  2 Topics
  2 Posts
  Sat Aug 28, 2010 4:11 pm
  Neytiri Wzór
 • Propozycje/Pytania/Porady


  Jeżeli chcecie dodać coś od siebie, proszę bardzo, dodajcie to tutaj. To także jest miejsce na wszelkiego rodzaju pytania.
  1 Topics
  3 Posts
  Thu Oct 13, 2011 7:54 pm
  Neytiri Pytania
 • Dzienniki postaci


  Nieobowiązkowe. Tutaj każdy, kto chce, może założyć dziennik swojej postaci, w swoim oddzielnym subforum. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany pisaniem dziennika, Niech pisze na PW do Neytiri.
  1 Topics
  2 Posts
  Thu Sep 08, 2011 1:18 pm
  Neytiri Blog, próba #1

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked